Cetelem půjčka


Společnost Cetelem patří mezi největší a nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v České Republice. Cetelem má za sebou v tuzemsku již více než desetiletou historii, za tuto dobu společnost získala významné a mnohdy drahocenné zkušenosti, díky kterým může vždy nabídnout svým klientům takové programy a služby, které jsou co nejšetrnější a nejefektivnější pro každého.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Osobní půjčka od Cetelem

Velmi oblíbený produkt společnosti Cetelem, který se těší stále větší oblibě je bezesporu osobní půjčka Cetelem. Jedná se o finanční úvěr, díky kterému si můžete splnit i vy, klidně i ty nejnáročnější sny a přání. V nabídce osobní půjčky lze objevit úvěr na nové bydlení, úvěr, který vám pomůže při nákupu nového nebo ojetého automobilu, ale i finanční půjčky pro pořízení čehokoliv, či pro realizaci jakýchkoliv plánů nebo záměrů.

Půjčka bez doložení příjmu je vyřízena velice rychle. Půjčka do výplaty je požadována především v období Vánoc. Rychlá půjčka ihned pro Vaše potřeby – musíte se jenom zaregistrovat a zažádat o půjčku.

Cetelem půjčka – rychle a korektně

O osobní půjčku Cetelem můžete požádat buď telefonicky, online nebo přímo na pobočce. Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv volbu, můžete si být vždy jisti rychlým postupem procesu vyřizování. Pokud vám bude půjčka schválena, můžete očekávat již v průběhu několika málo dnů zapůjčené finanční prostředku na vašem účtu.

Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás.


Osobní půjčka Cetelem nabízí řadu výhod

V případě, že jste se rozhodli využít služeb osobní půjčky společnosti Cetelem, můžete očekávat řadu výhod. Jedním z nepřehlédnutelných pozitiv je velmi výhodný úrok. Dalším plusem je potom možnost volby výše osobní půjčky. Zde lze volit částky mezi 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Rovněž si nastavíte délku splátkového kalendáře a to v závislosti na konkrétních parametrech úvěru a také vašich osobních možnostech. Samozřejmostí je také alternativa sjednání pojištění půjčky, kterou zcela jistě oceníte v případě nečekaných událostí, při kterých může vzniknout problém při splácení.

Výhodná půjčka Provident Financial je pro každého. Půjčka Citibank vám zajistí finanční nezávislost.

Půjčky Cetelem na cokoliv

Nebankovní společnost CETELEM je známá především díky financování nákupů na splátky. Možnost nakoupit na splátky prostřednictvím společnosti CETELEM nabízí celá řada obchodů. Nebankovní společnost CETELEM ale kromě nákupů na splátky poskytuje i klasické půjčky a úvěry. Tyto půjčky na cokoliv od CETELEM nabízí až 1 milión korun. Získané peníze pak můžete využít k jakémukoliv účelu. Výše půjčky u společnosti CETELEM se může pohybovat od 20 tisíc korun až do 1 miliónu korun. Dobu splatnosti si pak klient může zvolit v rozmezí 6 až 120 měsíců. Tyto půjčky od CETELEM se tak hodí i k financování dlouhodobých výdajů nebo třeba i k financování nového bydlení či jiných podobných výdajů. Při schválení půjčky si CETELEM účtuje (podobně jako i banky) poplatek za schválení půjčky. Ten je u této společnosti ve výši 1% z poskytnuté částky (maximální výše tohoto poplatku je omezena na 10 000 Kč). Za vedení a správu úvěru si pak CETELEM účtuje roční poplatek ve výši 1068 Kč (tedy 89 Kč měsíčně). Žádné další poplatky vás už ale půjčky od CETELEM nestojí.

Finská SMS půjčka je zaměřena opravdu na nízké obnosy. Půjčka Home Credit se zaručuje kvalitou a poctivostí a s ní budete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc. Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás.

Co je potřeba k vyřízení půjčky od CETELEM?

O půjčky od CETELEM si může požádat každý, komu je minimálně 18 roků a má trvalý pobyt na území České republiky. K získání půjčky od CETELEM je potřeba abyste měli nějaký pravidelný zdroj příjmů. Tyto příjmy je pak nutné při podání žádosti o půjčku doložit. K doložení příjmu mže posloužit výpis z bankovního účtu, kam vám ze zaměstnání chodí výplata. Je nutné takto doložit alespoň poslední dvě výplaty. Případně také můžete svoje příjmy doložit pomocí posledních dvou výplatních pásek ze zaměstnání. K vyřízení půjčky od CETELEM dále musíte doložit svoje osobní doklady. Jsou požadovány dva doklady totožnosti (tj. občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti – řidičský průkaz, pas, zbrojní průkaz nebo nějaký jiný oficiální průkaz s fotografií.) Pokud žijete ve společné domácnosti s manželem nebo manželkou (nebo s partnerem), pak by k žádosti o půjčku měli být doloženy i osobní údaje tohoto partnera. U partnera je také požadováno doložení jeho příjmu. Nebankovní společnost CETELEM nabízí několik variant půjčky. Může to být neúčelová půjčka na cokoliv. V tom případě dostanete peníze na váš bankovní účet a jejich následné využití je pak jen na vás. Nebo si můžete zvolit nějaký účelový úvěr, v tom případě je nutné společnosti CETELEM předložit faktury, objednávky apod. na co budou získané finanční prostředky využity.

Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL.

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv CETELEM:

Půjčka, úvěr: Půjčky CETELEM: Půjčky na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: CETELEM ČR, a.s.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 1 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 6,90%
Poplatek za správu – ročně: 1 068 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 10 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, potvrzení o výši příjmu (vašeho i partnera ve společné domácnosti) nebo poslední 2 výplatní pásky, kopie posledního výpisu z vašeho bankovního účtu (všechny strany výpisu), oboustranná kopii dokladu totožnosti, oboustranná kopie dokladu totožnosti partnera (pokud je partner uveden v žádosti), oboustranná kopie vašeho druhého dokladu totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod.), popřípadě další doklady pro účelovou půjčku (kupní smlouvy, faktury, objednávky apod.).
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 1-2000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění schopnosti splácet úvěr.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli. V případě účelového úvěru je potřeba doložit kupní smlouvu, faktury apod.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!