Úvěr od Komerční banky


Druhou největší bankou v České republice je Komerční banka a ani v její nabídce služeb nechybí různé druhy úvěrů. Úvěrové produkty na webových stránkách Komerční banky jsou pro větší přehlednost rozděleny do tří hlavních kategorií – Peníze na bydlení, Peníze na studium a Peníze na cokoliv. V kategorii Peníze na studium najdeme Úvěr Gaudeamus, který je určený pro studenty středních a vysokých škol, kteří jej mohou použít na financování jakýchkoli výdajů, týkajících se jejich studia. V sekci Peníze na bydlení pak Komerční banka nabízí několik druhů hypotečních úvěrů, úvěr na nemovitost nebo výhodné stavební spoření. Kategorie Peníze na cokoliv pak obsahuje nabídku kreditních karet a několika půjček.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný přístup k vaším financím. Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny.

Úvěr od GE Money Bank

Další velkou a významnou bankovní institucí na českém finančním trhu je GE Money Bank. I u ní si můžeme vzít úvěr a kromě něj tato banka nabízí také konsolidaci půjček. Základní úvěr od GE Money Bank má název Expres půjčka a je možné si na něj půjčit částku od 30 000 až do 600 000 Kč. Ke sjednání tohoto úvěru nemusíte mít ručitele ani zastavovat nemovitost a neúčtují se u něj žádné poplatky za poskytnutí, vedení ani předčasné splacení úvěrového účtu. V případě zájmu je možné si k úvěru sjednat i pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, invalidity třetího stupně nebo ztráty zaměstnání. Žádost o úvěr od GE Money Bank je možné si podat jednoduše on-line přes internetové stránky https://www.gemoney.cz/lide/pujcky/expres-pujcka a po ověření údajů už pak jen podepíšete smlouvu na pobočce. Výhodou Expres půjčky je mimo jiné její rychlost – peníze jsou vám připsány na účet do pěti minut od podpisu smlouvy. Co se týká splácení úvěru, tak to je možné si rozložit až na dobu 96 měsíců a potěší také pevná úroková sazba po celou dobu trvání půjčky. Úvěr mohou získat pouze lidé starší 18 let, kteří mají trvalý zdroj příjmů a jejich minimální měsíční příjem musí být alespoň 5 000 Kč. Podmínkou je také vlastnictví běžného účtu u této banky, ale pokud ho nemáte, tak to nevadí, v GE Money Bank vám ho založí zdarma před podpisem smlouvy. Pokud výše úvěru přesahuje sumu 300 000 Kč, je potřeba mít v žádosti uvedeného ještě spolužadatele – v případě manželů to musí být druhý z nich.

Úvěr od ČSOB

Úvěr si můžete vzít také od Československé obchodní banky. V její nabídce úvěrových produktů nalezneme kreditní karty, kontokorenty, konsolidaci půjček a také dva běžné úvěry – Půjčku na cokoliv a Půjčku na lepší bydlení. Půjčka na cokoliv je bezúčelovým úvěrem, na který si můžete bez zajištění půjčit až 600 000 Kč. Minimální výše úvěru je 20 000 Kč a doba splatnosti je od jednoho roku do sedmi let. Mezi hlavní výhody této půjčky patří např. výhodná roční úroková sazba od 8,9 %, možnost zvolit si výši splátek nebo možnost pojištění schopnosti splácet. O úvěr si mohou zažádat osoby starší 18 let a při podání žádosti je třeba doložit dva doklady totožnosti a také doložit příjmy. Půjčka na lepší bydlení je úvěr, který je určený ke koupi nebo rekonstrukci vašeho bydlení. Minimální výše tohoto úvěru je stanovena na 100 000 Kč a maximální není nijak omezena. Doba splatnosti je od jednoho roku až do dvanácti let a bez zajištění nemovitostí si můžete půjčit až 600 000 Kč. Mezi přednosti této půjčky patří mimo jiné roční úrokové sazby od 7,9 % a možnost využít až 20 procent poskytnuté půjčky neúčelově (maximálně však 60 000 Kč). I k tomuto úvěru je samozřejmě možné si sjednat pojištění schopnosti splácet. Půjčka na lepší bydlení je poskytována osobám starším 18 let, které musí při podání žádosti předložit dva platné doklady totožnosti a doložit svoje příjmy.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!