Úvěr od UniCredit Bank


Další bankou, na kterou se podíváme, je UniCredit Bank. Ta má ve své nabídce úvěrových produktů tři druhy půjček, konsolidaci úvěrů, kontokorent, kreditní karty a pojištění schopnosti splácet. Podíváme se blíže na samotné půjčky. UniCredit Bank poskytuje tři základní typy úvěrů – PRESTO Půjčku, PRESTO Půjčku MAXI a Studentskou půjčku. PRESTO Půjčka je neúčelový úvěr od ČSOB, který můžete použít úplně na cokoliv. Minimální výše tohoto úvěru je 30 000 Kč a maximální 500 000 Kč. Až do 250 000 Kč k němu nepotřebujete spolužadatele. Mezi největší přednosti této půjčky patří výhodná úroková sazba, možnost předčasného splacení, pojištění schopnosti splácet nebo možnost si až pětkrát v průběhu jeho trvání odložit měsíční splátku. Žádost o tento úvěr si můžete podat buď na internetových stránkách banky na adrese http://www.unicreditbank.cz/web/obcane/uvery/presto-pujcka nebo telefonicky na bezplatné lince 800 144 441 a nebo přímo na některé z mnoha poboček UniCredit Bank. Co se týká dokladů, budete k vyřízení potřebovat dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a jeden doklad potvrzující adresu vašeho pobytu.

Ještě vyšší částky můžete u ČSOB získat s úvěrem, který má obchodní název PRESTO Půjčka MAXI. I v tomto případě se jedná o neúčelový úvěr, ale jsou zde jiné limity – minimální výše půjčky je 150 000 Kč a maximální je 1 000 000 Kč. Bez spolužadatele můžete dostat až 600 000 Kč. Stejně jako u základní PRESTO Půjčky i zde platí, že můžete celý úvěr nebo jeho část splatit předčasně bez poplatku a můžete si sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet. K financování potřeb souvisejících se studiem slouží Studentská půjčka ČSOB. Ta je poskytována studentům denního studia na vysokých, vyšších odborných a jazykových školách, kteří jsou ve věku od 18 do 30 let. Na Studentskou půjčku je možné získat od 50 000 do 150 000 Kč a doba splatnosti je zde od jednoho roku do deseti let. Výhodou je možnost odložit si splátky až po ukončení studia s tím, že v jeho průběhu se splácí pouze úroky.

Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.

Úvěr od Raiffeisenbank

Poslední bankou, jejíž nabídku úvěrů si představíme, je Raiffeisen bank. Ta nabízí tři základní druhy úvěrů pod obchodními názvy Osobní půjčka, Osobní půjčka pro naše klienty a Účelová půjčka. Osobní půjčka je běžným neúčelovým úvěrem, který Raiffeisenbank poskytuje ve výši od 20 000 do 500 000 Kč. Doba splácení tohoto úvěru je od 6 do 72 měsíců a v případě, že budete mít spolužadatele, můžete získat vyšší sumu než bez něho. K půjčce je možné si sjednat i pojištění a samozřejmostí je i možnost předčasného splacení úvěru. Podmínkou ke sjednání půjčky je pouze věk žadatele, který musí být vyšší 18 let, pouze jeden doklad totožnosti a případně i doklad o příjmu. Osobní půjčka pro naše klienty je úvěrem, který Raiffeisenbank poskytuje svým klientům, kteří už u ní mají vedený svůj bankovní účet. Tento úvěr je poskytován v rozmezí od 20 000 až do 400 000 Kč a stejně jako u běžné Osobní půjčky i zde je doba splácení od 6 do 72 měsíců. K tomuto úvěru není potřeba dokládat příjmy, ani se nevyžaduje zajištění. Stejně jako u předchozí půjčky i zde je možnost pojištění schopnosti splácet a možnost předčasného splacení úvěru. Klienti Raiffeisenbank, kteří používají její internetové bankovnictví pak uvidí předschválenou výši půjčky přímo v něm. I sjednání tohoto úvěru probíhá přímo přes internetbanking, takže není potřeba ani návštěva pobočky a vše si můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova.

Finská SMS půjčka je zaměřena opravdu na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí a s ní budete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc. Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás.

Posledním typem úvěru, který Raiffeisenbank nabízí, je Účelová půjčka. Její výše je od 50 000 až do 1 000 000 Kč a doba splácení je od 6 měsíců až do 10 let. Vzhledem k tomu, že se jedná o účelový úvěr, jeho čerpání probíhá na základě dokladu, kterým žadatel prokáže účel této půjčky. Peníze jsou pak odeslány přímo na účet prodávajícího, resp. dodavatele. Z Účelové půjčky je možné financovat koupi, rekonstrukci nebo výstavbu nemovitosti, investici do vybavení domácnosti, ale pouze takového, které je pevně spojeno s nemovitostí a dále pak financování takových věcí, jako např. převod členského podílu na družstevní byt, převod užívacích práv k nemovitostem apod. Naopak tímto úvěrem nelze financovat např. nákup televize, počítače, automobilu nebo nevestavěného nábytku koupeného samostatně. Účel úvěru se musí doložit nejpozději do šesti měsíců ode dne schválení žádosti.

Srovnání úvěrů na internetu

Bankovních institucí, které na našem trhu nabízejí úvěry, ať už účelové nebo neúčelové, je velké množství a tak je docela těžké vybrat si ten nejlepší, který nám přinese nejlepší podmínky. Před tím, než si žádost o půjčku podáme se proto určitě vyplatí podívat se na internetové stránky jednotlivých bank a porovnat si jejich nabídky. K tomuto účelu slouží také specializované weby, které se zabývají srovnáním úvěrových produktů jak bankovních, tak nebankovních společností a my si tak můžeme snadno srovnat jejich nabídky podle různých parametrů a zjistit tak, který úvěr pro nás bude ten pravý. Přehledné srovnání spotřebitelských neúčelových úvěrů najdeme např. na této stránce – http://www.finance.cz/uvery-a-pujcky/hotovostni-pujcky/srovnani-neucelovych-uveru/. Ještě lépe zpracované podrobné srovnání půjček pak nalezneme pod odkazem http://www.mesec.cz/produkty/spotrebitelske-uvery/. Zde si můžeme jednoduše nastavit porovnání úvěrů podle celé řady parametrů, jako je např. přehled úrokových sazeb, minimální a maximální výše úvěru, minimální a maximální délka úvěru, podmínky jeho poskytnutí, požadavky na zajištění atd. U každého úvěru vidíme také poplatky, které jsou s ním spojené a jeho hodnocení. V horní části stránky si dále můžeme nastavit, jestli chceme zobrazit úvěry bankovní, nebankovní nebo oba dva druhy, dále pak požadovanou výši úvěru a dobu splácení v měsících. Pak jen klikneme na tlačítko Spočítat a zobrazí se nám přehled půjček, které splňují naše požadavky. Další internetovou stránkou, na které najdeme srovnání úvěrů je http://www.penize.cz/srovnani/spotrebitelske-uvery. Součástí této stránky jsou jak účelové, tak neúčelové spotřebitelské půjčky a můžeme si zde mezi sebou porovnat nabídky největších českých bank, které nabízejí úvěrové produkty.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!